HECO - Kontakt

Contact

Heeft u vragen over producten, wenst u informatie over onze service of heeft u andere mededelingen voor ons?

Neem contact met ons op!
Vul het contactformulier in en stuur het ons toe.

 

Agent Benelux
Jac. Lowie & Zoon bv
Nederland
Korte Brinkweg 37B
3761 EC SOEST
Telefoon: +31 (0)35/5415958
Fax: +31 (0)35/5417661
E-mail: office@lowie.nl

Contactpersonen

HECO Schrauben - Ansprechpartner Paul Southcott

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Paul Southcott (DE, EN)

Technisch adviseur

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422 989 205

Fax: 0049 (0)7422 989 275

p.southcott@heco-schrauben.de

HECO Schrauben - Ansprechpartner Florian Winter

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Florian Winter (DE, EN)

Technisch adviseur

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422 989 212

Fax: 0049 ( 0)7422 989 275

f.winter@heco-schrauben.de

HECO Schrauben - Ansprechpartner Sebastian Müßigmann

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Sebastian Müßigmann (DE)

Technisch adviseur

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422 989 210

Fax: 0049 (0)7422 989 275

s.muessigmann@heco-schrauben.de

HECO Schrauben - Ansprechpartner Enno Frerichs

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Enno Frerichs (DE)

Technisch adviseur

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422 989 287

Fax: 0049 (0)7422 989 275

e.frerichs@heco-schrauben.de

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Frank Steinke

Head of sales

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422 989 235

Fax: 0049 (0)7422 989 200

f.steinke@heco-schrauben.de

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Christof Staiger

Keyaccount manager

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422 989 241

Fax: 0049 (0)7422 989 200

c.staiger@heco-schrauben.de

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Nadine Neumaier

Medewerkster verkoop Key-Account/Projectbeheer

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422 989 266

Fax: 0049 (0)7422 989 200

n.neumaier@heco-schrauben.de

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Anika Flaig

Medewerkster verkoop international

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422 989 220

Fax: 0049 (0)7422 989 200

a.flaig@heco-schrauben.de

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Annemarie Bellmann

Medewerkster verkoop international

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422 989 225

Fax: 0049 (0)7422 989 200

a.bellmann@heco-schrauben.de

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Frank Steinke

Hoofd verkoop

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422 989 235

Fax: 0049 (0)7422 989 200

f.steinke@heco-schrauben.de

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Markus Nowak

Hoofd verkoop duitsland

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422 989 238

Fax: 0049 (0)7422 989 200

m.nowak@heco-schrauben.de

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Christof Staiger

Keyaccount manager

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422 989 241

Fax: 0049 (0)7422 989 200

c.staiger@heco-schrauben.de

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Nadine Neumaier

Medewerkster verkoop Key-Account/Projectbeheer

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422 989 266

Fax: 0049 (0)7422 989 200

n.neumaier@heco-schrauben.de

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Annette Esslinger

Medewerkster verkoop duitsland

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422 989 245

Fax: 0049 (0)7422 989 200

a.esslinger@heco-schrauben.de

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Stefanie Reich

Medewerkster verkoop duitsland/BENELUX

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422 989 229

Fax: 0049 (0)7422 989 200

s.reich@heco-schrauben.de

HECO Schrauben - Ansprechpartner Gerhard Flaig

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Gerhard Flaig

Hoofd

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422 989 247

Fax: 0049 (0)7422 989 260

g.flaig@heco-schrauben.de

HECO Schrauben - Ansprechpartner Corinna Pickenhan

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Corinna Pickenhan

Contactpersoon Inkoop

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422 989 256

Fax: 0049 (0)7422 989 260

c.pickenhan@heco-schrauben.de

HECO Schrauben - Ansprechpartner Andreas Wurser

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Andreas Wurster

Contactpersoon Inkoop

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422 989 204

Fax: 0049 (0)7422 989 260

a.wurster@heco-schrauben.de

HECO Schrauben - Ansprechpartner Klaus Weigold

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Klaus Weigold

HR Manager

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422 989 293

Fax: 0049 (0)7422 989 215

k.weigold@heco-schrauben.de

HECO Schrauben - Ansprechpartner Tamara Moschlin

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Tamara Mloschin

Contactpersoon HR

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: +49 (0)7422 989 297

Fax: +49 (0)7422 989 215

personal@heco-schrauben.de

HECO Schrauben - Ansprechpartner Daniela Schulz

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Daniela Schulz

Contactpersoon HR

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: +49 (0) 7422/989 295

Fax: +49 (0) 7422/989 215

personal@heco-schrauben.de

HECO Schrauben - Ansprechpartner Tobias Zeller

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Tobias Zeller

Perscontact Duitsland/Nederland

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422/989-281

Fax: 0049 (0)7422/989-15 281

t.zeller@heco-schrauben.de

HECO Schrauben - Ansprechpartner Nadine Arnault

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Nadine Arnault

Perscontact Frankrijk

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422/989-285

Fax: 0049 (0)7422/989-15 285

n.arnault@heco-schrauben.de

Contactformulier

Privacybeleid

Ons doel is om u individueel te informeren en te adviseren.
Wij behandelen uw gegevens vertrouwelijk en behandelen ze zorgvuldig.

* verplicht veld. Dit moet worden ingevuld.