HECO - Kontakt

Contact

Heeft u vragen over producten, wenst u informatie over onze service of heeft u andere mededelingen voor ons?

Neem contact met ons op!
Vul het contactformulier in en stuur het ons toe.

 

Agent Benelux
Jac. Lowie & Zoon bv
Nederland
Korte Brinkweg 37B
3761 EC SOEST
Telefoon: +31 (0)35/5415958
Fax: +31 (0)35/5417661
E-mail: office@lowie.nl

Contactpersonen

HECO Schrauben - Ansprechpartner Paul Southcott

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Paul Southcott (DE, EN)

Technisch adviseur

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422 989 300

Fax: 0049 (0)7422 989 275

anwendungsberatung@heco-schrauben.de

HECO Schrauben - Ansprechpartner Florian Winter

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Florian Winter (DE, EN)

Technisch adviseur

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422 989 212

Fax: 0049 ( 0)7422 989 275

f.winter@heco-schrauben.de

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Dirk Drexlmaier (DE)

Technisch adviseur

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422 989 300

Fax: 0049 (0)7422 989 275

anwendungsberatung@heco-schrauben.de

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Gunther Nafz

Technisch adviseur

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422 989 300

Fax: 0049 (0)7422 989 275

anwendungsberatung@heco-schrauben.de

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Sascha Heinemann

Sales engineer

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422 989 0

Mobil: 0160 2 26 73 56

Fax: 0049 (0)7422 989 200

s.heinemann@heco-schrauben.de

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Frank Steinke

Head of sales

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422 989 235

Fax: 0049 (0)7422 989 200

f.steinke@heco-schrauben.de

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Anika Flaig

Medewerkster verkoop international

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422 989 220

Fax: 0049 (0)7422 989 200

a.flaig@heco-schrauben.de

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Annemarie Bellmann

Medewerkster verkoop international

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422 989 225

Fax: 0049 (0)7422 989 200

a.bellmann@heco-schrauben.de

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Frank Steinke

Hoofd verkoop

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422 989 235

Fax: 0049 (0)7422 989 200

f.steinke@heco-schrauben.de

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Markus Nowak

Hoofd verkoop duitsland

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422 989 0

Fax: 0049 (0)7422 989 200

m.nowak@heco-schrauben.de

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Annette Esslinger

Medewerkster verkoop duitsland

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422 989 245

Fax: 0049 (0)7422 989 200

a.esslinger@heco-schrauben.de

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Stefanie Reich

Medewerkster verkoop duitsland/BENELUX

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422 989 229

Fax: 0049 (0)7422 989 200

s.reich@heco-schrauben.de

Verkoop industriële klanten

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Christof Staiger

Hoofd verkoop industriële klanten

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422 989 241

Fax: 0049 (0)7422 989 200

c.staiger@heco-schrauben.de

Verkoop industriële klanten

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Nadine Neumaier

Medewerkster verkoop industriële klanten

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422 989 266

Fax: 0049 (0)7422 989 200

n.neumaier@heco-schrauben.de

Verkoop industriële klanten

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Aileen Merz

Medewerkster verkoop industriële klanten international

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422 989 201

Fax: 0049 (0)7422 989 200

a.merz@heco-schrauben.de

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Andreas Wurster

Inkoopmanager

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422 989 204

Fax: 0049 (0)7422 989 260

a.wurster@heco-schrauben.de

HECO Schrauben - Ansprechpartner Corinna Pickenhan

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Corinna Pickenhan

Contactpersoon Inkoop

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422 989 256

Fax: 0049 (0)7422 989 260

c.pickenhan@heco-schrauben.de

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Carina Huber

Contactpersoon Inkoop

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422 989 271

Fax: 0049 (0)7422 989 260

c.huber@heco-schrauben.de

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Verena Exner

Contactpersoon Inkoop

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422 989 247

Fax: 0049 (0)7422 989 260

v.exner@heco-schrauben.de

HECO Schrauben - Ansprechpartner Tamara Moschlin

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Tamara Kaufmann

HR Manager

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: +49 (0)7422 989 297

Fax: +49 (0)7422 989 215

personal@heco-schrauben.de

HECO Schrauben - Ansprechpartner Daniela Schulz

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Daniela Schulz

Contactpersoon HR

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: +49 (0) 7422/989 295

Fax: +49 (0) 7422/989 215

personal@heco-schrauben.de

HECO Schrauben GmbH & Co. KG

Lisa Herrmann

Contactpersoon HR

Dr. Kurt-Steim-Straße 28

78713 Schramberg

Telefoon: 0049 (0)7422 989 306

Fax: 0049 (0)7422 989 215

personal@heco-schrauben.de

Wisse Kommunikatie B.V

Theo Snijders

Perscontact Nederland

Kroonpark 2a

6831 GV Arnhem

Telefoon: 0031 (26) 443 15 23

theo.snijders@wisse-worldcom.nl

Contactformulier

Privacybeleid

Ons doel is om u individueel te informeren en te adviseren.
Wij behandelen uw gegevens vertrouwelijk en behandelen ze zorgvuldig.

* verplicht veld. Dit moet worden ingevuld.